Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 25.01.2018-03.05.2018
2 Maalauksen alkeet, seniorikurssi Oulu 01.02.2018-19.04.2018
3 Minun tarinani -kirjoituskurssi Kuusamo 30.05.2018-21.09.2018
4 Mobiilitreeniä senioreille, jatkokurssi Oulu 23.01.2018-25.01.2018
5 Muutos – mitä se minuun vaikuttaa Oulu 28.02.2018
6 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 08.02.2018-03.05.2018
7 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 01.02.2018-26.04.2018
8 Rentoutusryhmä senioreille Raahe Kevät 2018
9 Rentoutusryhmä senioreille, ryhmä 2 Oulu 19.03.2018-23.04.2018
10 Seniorin hyvinvoinnin askeleet Raahe Kevät 2018
11 Seniorin kuntotestaus Oulu 13.04.2018-15.09.2018
12 Seniorin lempeä jumppa, ryhmä 2 Oulu 19.03.2018-23.04.2018
13 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 31.01.2018-14.02.2018