Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 12.09.2019-28.11.2019
2 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 04.12.2019
3 Maalausryhmä senioreille Oulu 05.09.2019-12.12.2019
4 Mobiilitreeniä senioreille, alkeiskurssi Oulu 28.01.2020-30.01.2020
5 Mobiilitreeniä senioreille, jatkokurssi Oulu 04.02.2020-06.02.2020
6 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 13.02.2020-23.04.2020
7 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 03.10.2019-05.12.2019
8 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 20.02.2020-30.04.2020
9 Seniorijooga, ryhmä 1 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
10 Seniorijooga, ryhmä 2 Oulu 30.09.2019-16.12.2019
11 Seniorijooga, ryhmä 3 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
12 Seniorin lempeä jumppa Oulu 30.09.2019-16.12.2019
13 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 01.10.2019-15.10.2019
14 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 12.02.2020-25.02.2020