Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Ehjin nahoin muutoksessa Oulu 29.09.2017
2 Historiapiiri senioreille Oulu 18.09.2017-27.11.2017
3 Isovihan miehitys 1714-1721 Kalajokilaaksossa Ylivieska 27.9.2017
4 Istumatanssin ohjaajakoulutus Kuusamo 12.10.2017-23.11.2017
5 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 05.10.2017-30.11.2017
6 Maalauksen alkeet, seniorikurssi Oulu 28.09.2017-14.12.2017
7 Mobiilitreeniä senioreille, teemakurssi Oulu 31.08.2017-05.09.2017
8 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 14.09.2017-16.11.2017
9 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 21.09.2017-23.11.2017
10 Nettikerho-extra: aktiivisuusranneke Oulu 07.09.2017
11 Rentoutusryhmä senioreille Raahe 05.10.2017-19.10.2017
12 Rentoutusryhmä senioreille Oulu 20.10.2017-15.12.2017
13 Seniorin hyvinvoinnin askeleet Raahe 05.10.2017-19.10.2017
14 Seniorin kuntotestaus Oulu 07.04.2017-30.09.2017
15 Seniorin lempeä jumppa Oulu 20.10.2017-15.12.2017
16 Sukututkimuksen jatkokurssi Oulu 06.02.2018-10.04.2018
17 Sukututkimuksen starttikurssi Kuusamo, Oulu, Pyhäjärvi, Raahe 06.09.2017-13.09.2017
18 Suomi 100 vuotta (TY) Kuusamo, Oulu, Pyhäjärvi, Raahe, Ylivieska 04.10.2017-31.05.2018
19 Vaikuttavia kuvia kamerapuhelimella, seniorikurssi Oulu 12.09.2017