Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 12.09.2019-28.11.2019
2 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 04.12.2019
3 Maalausryhmä senioreille Oulu 05.09.2019-12.12.2019
4 Mobiilitreeniä senioreille, alkeiskurssi Oulu 03.09.2019-05.09.2019
5 Mobiilitreeniä senioreille, jatkokurssi Oulu 17.09.2019-18.09.2019
6 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 26.09.2019-28.11.2019
7 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 03.10.2019-05.12.2019
8 Seniorijooga, ryhmä 1 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
9 Seniorijooga, ryhmä 2 Oulu 30.09.2019-09.12.2019
10 Seniorijooga, ryhmä 3 Oulu 27.09.2019-13.12.2019
11 Seniorin kuntotestaus Oulu 29.04.2019-30.09.2019
12 Seniorin lempeä jumppa Oulu 30.09.2019-09.12.2019
13 Sometellen - sosiaalisen median kurssi senioreille Oulu 01.10.2019-15.10.2019
14 Videokuvauksen ja editoinnin jatkokurssi senioreille Oulu 10.10.2019-17.10.2019