Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Istumatanssin ohjaajakoulutus Kuusamo 01.04.2019-29.04.2019
2 Kirjoittajaryhmä senioreille Oulu 07.02.2019-09.05.2019
3 Lempeä hyvän olon päivä senioreille Oulu 29.05.2019
4 Nettikerho senioreille, alkeiskurssi Oulu 07.02.2019-25.04.2019
5 Nettikerho senioreille, teemakurssi Oulu 14.02.2019-02.05.2019
6 Seniorin kuntotestaus Oulu 29.04.2019-30.09.2019
7 Videokuvauksen ja editoinnin jatkokurssi senioreille Oulu 07.05.2019-14.05.2019