Pohjois-Pohjanmaan kesäyliopisto

Liikunta ja kehonhuolto

Valitse haluamasi hakuehdot Näytä-rivin valikosta ja klikkaa Hae.
Choose the terms for your search from Näytä and press Hae.

Valittavanasi ovat seuraavat hakuehdot:

  • Valitse kategoria: valitse se aihealue, jonka koulutukset haluat saada näkyviin
  • Valitse se kesäyliopiston toimipaikka, jonka koulutukset haluat näkyviin. Voit valita myös kaikki toimipaikat tai toimipaikkojen yhteystoteutuksena järjestämät koulutukset.
  • Valitse, haluatko koulutuslistauksen aika- vai aakkosjärjestyksessä.
  • Klikkaa lopuksi Hae-painiketta.

Näytä:

  Koulutuksen nimi Toimipaikka Ajankohta
1 Akupunktio-koulutus, perusopinnot Oulu 09.03.2018-16.12.2018
2 Akupunktio-koulutus, perusopinnot Oulu 14.09.2018-07.06.2019
3 Hengittämällä helpottaa Oulu 01.02.2019-03.03.2019
4 Kirjoittamista ja kehonhuoltoa Oulu 08.06.2019-09.06.2019
5 Kokonaisvaltainen joogaohjaajan koulutus Oulu 02.02.2018-16.12.2018
6 Kokonaisvaltainen joogaohjaajan koulutus Oulu 22.03.2019-01.12.2019
7 Kokonaisvaltainen lapsijoogan ohjaajan koulutus Oulu 01.11.2019-29.03.2020
8 Kokonaisvaltainen rentoutusohjaajan koulutus Oulu 22.02.2019-14.12.2019
9 Luontohoiva -ohjaajakoulutus 10 op Kuusamo 15.04.2019-07.10.2019
10 Sensorinen integraatio ja luova liikunta (4 pv) Oulu 22.02.2019-24.05.2019
11 Sherborne-liikunnan peruskurssi (16t) Pyhäjärvi, Ylivieska 12.02.2019-13.02.2019
12 Sherborne-liikunta, jatkokurssi Pyhäjärvi, Ylivieska 15.04.2019
13 Simply Meditaatio Oulu 14.05.2019
14 TRE–stressinpurkuliikkeet – syväjännityksistä vapaaksi Oulu 10.04.2019